ОДЕЩИНА ПЕРЕХОДИТЬ У ЖОРСТКИЙ РЕЖИМ ДЕТІНІЗАЦІЇ ЕКСПОРТУ ПРОДУКЦІЇ
Український бюджет може втрачати в офшорах мільярди доларів. Подолання тіньових механізмів, детінізація та деофшоризація економіки – задача з нелегких, але необхідних для кожного громадянина і країни в цілому. Тим паче в цей час. Не допустити її можна, але за умови партнерства та об’єднавши зусилля влади і легального бізнесу у форматі win-win. ВІДКРИТИЙ МЕМОРАНДУМ ПРО СПІВПРАЦЮ між Одеською обласною державною (військовою) адміністрацією, органами державної влади, органами місцевого самоврядування та суб’єктами господарювання пропонує бізнесу підписати меморандум з Одеською ОВА. Цей меморандум є взаємним, добровільним та паритетним. Він визначає зміцнення співпраці в аграрному,[…Читати далі…]
Читати далі