1. /
  2. ІЗМАЇЛЬСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
  3. /
  4. Вакансії та кадрова політика

Вакансії та кадрова політика

ВАКАНСІЇ В ІЗМАЇЛЬСЬКІЙ РАЙОННІЙ ДЕРЖАВНІЙ АДМІНІСТРАЦІЇ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ СТАНОМ НА 14.05.2024 РОКУ

Документи

Єдиний портал вакансій державної служби career.gov.ua

Інформація

Роз`яснення Національного агентства з питань запобігання корупції щодо подачі суб’єктами декларування декларацій осіб, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування

Відповідно до Рішення Національного агентства від 10 червня 2016 року №2 «Про початок роботи системи подання та оприлюднення декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування», з 01 січня 2017 року розпочався другий етап подачі суб’єктами декларування декларацій осіб, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (далі – декларація), який триватиме до 01 квітня 2017 року.

Згідно з попередніми підрахунками експертів кількість суб’єктів декларування збільшиться до 1 мли. осіб.

Значне збільшення кількості суб’єктів декларування – посадових і службових осіб державних органів та органів місцевого самоврядування, зумовлює необхідність у здійсненні Національним агентством широкої інформаційної, методологічної та роз’яснювальної роботи під час проходження декларування.

У Національному агентстві створена та працює гаряча лінія, а також постіймо оновлюються на офіційному веб-сайті інформаційно-довідкові матеріали з питань декларування.

Водночас, характер і суть питань, що надходить від декларантів, свідчить про необхідність поширення інформаційних та довідкових матеріалів щодо найактуальніших з них.

Доводимо до відома посадових і службових осіб державних органів, органів влади Автономної Республіки Крим та органів місцевого самоврядування зміст:

–  роз’яснень щодо застосування окремих положень Закону України «Про запобігання корупції» стосовно заходів фінансового контролю, затверджених Рішенням Національного агентства від 11 серпня 2016 року №3, зі змінами, внесеними рішеннями Національного агентства від 06.02.2016 року № 18, від 30.09.2010 року №57 та від 03.11.2016 року №106.

–  відповідей Національного агентства на найбільш поширені запитання, які надходять від суб’єктів декларування (додаток  №1).

– навчальні відеоролики з питань заповнення та подання декларацій, які розміщенні у мережі Інтернет (додаток №2).