1. /
  2. Ізмаїльський міськрайонний центр...

Ізмаїльський міськрайонний центр зайнятості інформує

НЕВИГАДАНІ ІСТОРІЇ: «Я ДОВІРЯЮ СЛУЖБІ ЗАЙНЯТОСТІ», – РОЗПОВІДЬ ВИМУШЕНОЇ ПЕРЕСЕЛЕНКИ

ВІДЕО – ЗВЕРНЕННЯ ДО РОБОТОДАВЦІВ ТА ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ЩОДО НАДАННЯ ІНФОРМАЦІЇ ПРО НАЯВНІ ВАКАНСІЇ

ПІДТРИМКА БІЗНЕСУ

ІНФОРМУЄМО ПРО ВАКАНСІЇ ДЛЯ ПРИСКОРЕННЯ ЇХ КОМПЛЕКТУВАННЯ

КОМПЕНСАЦІЯ ВИТРАТ РОБОТОДАВЦІВ ПРИ ПРАЦЕВЛАШТУВАННІ ЗАРЕЄСТРОВАНИХ БЕЗРОБІТНИХ ТА ВПО

Під час візиту Прем’єр-міністра Уряду України Дениса Шмигаля до Ізмаїлу 21.07.2022 високопосадовця цікавило питання розміщення та працевлаштування внутрішньо переміщених осіб. Після такої неординарної події, як приїзд голови Уряду, журналіст медіа проекту Юг-today Ксенія Переверзєва звернулася до директора Ізмаїльського центру зайнятості за інформацією про працевлаштування  внутрішньо переміщених осіб в населених пунктах 3-х місцевих територіальних громад.

У понеділок, 25 липня  під час інтерв’ю директор Ізмаїльського центру зайнятості Володимир Довгаль розповів, що після початку агресії російської федерації до Ізмаїльської служби зайнятості звернулося 112 внутрішньо переміщених осіб (з підтверджуючим відповідний статус документом), вдалося допомогти працевлаштувати 33 особи.  Завдяки програмі компенсації роботодавцю 6500 грн за працевлаштування ВПО (внутрішньо переміщеної особи) 14 роботодавців Ізмаїльщини працевлаштували 42 особи. Станом на 08:00 годину 25.07.2022 на обліку в Ізмаїльському центрі зайнятості було 588 безробітних, серед яких внутрішньо переміщених осіб – 52. А в банку даних центру зайнятості була інформація про 100 вакансій.

Більшу часу в інтерв’ю Володимир Довгаль приділив анонсу вакансій, інформація про котрі є у центрі зайнятості. Завдяки переміщенню на місцевий ринок праці роботодавців з Миколаїва, Харкова, Кропивницького серед вакансій збільшилася доля потреби у фахівцях – службовцях. Вкрай потрібні бухгалтери – 11 позицій з зарплатою від 6500 до 11 000 грн, Базі технічного обслуговування флоту пароплавства потрібний фахівець з заміру товщини металу корпусу суден, а ТОВ «АСС» з Харкова потрібний  начальник відділу персоналу, юрист, менеджер зовнішньої економічної діяльності. Підприємству, яке переміщено з Миколаєва  вкрай потрібні 10 швей. Потрібні швеї і місцевим роботодавцям. Зернотрейдерам, які змінили дислокацію на Ізмаїл потрібні вагарі, лаборанти по зерну. Вкрай є затребувані водії категорії «Е» для перевезення зерна. Напередодні нового навчального року комунальним та приватним школам потрібні вчителя математики, фізики, біології, хімії та іноземних мов.

Директор центру зайнятості ще раз нагадав, що актуальна та достовірна інформація про вакансії в Ізмаїлі міститься на ресурсах Ізмаїльської служби зайнятості, а саме сайт http://izmailcz.com.ua/shukacham-roboti/vakansiji та  телеграм – канал https://t.me/izmail_vakansiy. А прискорене комплектування вакансій забезпечує збільшення фонду оплати праці, а значить сплату податків та єдиного страхового внеску, а тому наповнення місцевих і Державного бюджетів, що в свою чергу є запорукою економічного зміцнення країни та місцевих громад.

Бажаєте щоб Вам допомогли у працевлаштуванні та презентували роботодавцю? Приходьте до Ізмаїльського міськрайонного центру зайнятості: пр. Незалежності, 32, т. (04841) 2-00-04, 2-07-18.

Ізмаїльський міськрайонний центр зайнятості

НЕВИГАДАНІ ІСТОРІЇ: РОБОТА ІСНУЄ ДЛЯ ТИХ, ХТО БАЖАЄ ПРАЦЮВАТИ

… –  Як знайти роботу?

– Я вже довгий час без заробітку, у мене є лише тимчасова (сезонна) робота.

– Мені відмовляють із-за віку (відсутності досвіду / проживання в сільській місцевості / маленьких дітей або їх відсутності).

Ці та інші причини називають відвідувачі, звертаючись до центру зайнятості.

Буває так, що людина зовні активно шукає роботу, а внутрішньо усіма силами опирається. Вона розуміє, що їй потрібна робота, але, насправді, працювати не хоче. Тому кожного разу знаходиться причина, по якій конкретна вакансія не підходить. Буває так, що у кандидата надто багато вимог. Особливо часто необґрунтовані вимоги висувають випускники навчальних закладів та молоді спеціалісти без або з мінімальним досвідом роботи. Вони бажають заробітну плату, як у топ-менеджера, окремий кабінет і вільний графік. Якщо висуваються занадто високі вимоги, треба бути готовими, що вигідної пропозиції не буде і роботу доведеться шукати ще довго.

По-іншому ведуть себе шукачі роботи, які із-за бойових дій опинились без заробітку та в чужому місті.

Олена – наша «перша ластівка» із Херсонської області, про яку ми вже писали раніше. Вона ще з 30 березня була працевлаштована за договором (не звільняючись з основного міста роботи у своєму місті) до КП «Житсервіс» майстром дільниці. Сьогодні – вона вже економіст ПАТ «Українське Дунайське пароплавство». Нема перешкод та «причин» для людей, які по-справжньому зацікавлені в бажанні мати роботу.

Ще один приклад для наслідування. Володимир, мешканець м. Херсона, опинився в Ізмаїлі,  не завершивши трудові відносини (по зрозумілим причинам, також як і попередня героїня). Але вже 12 травня працевлаштувався за договором слюсарем з контрольно-вимірювальних приладів до Ізмаїльського управління водно-каналізаційного господарства. З 6 червня – він головний спеціаліст відділу інфраструктури, містобудування та архітектури, житлово-комунального господарства Ізмаїльської районної державної адміністрації.

Ці досягнення – результат високої мотивації наших шукачів роботи. Робота існує для тих, хто її шукає. Звертайтесь – допоможемо!

Ізмаїльський міськрайонний центр зайнятості

За час війни ринок праці значно зменшив кількість пропозицій роботи. І зараз більшість вакансій комплектуються буквально «з запалу, із жару»…

Станом на ранок 7 червня 2022 року база складала 65 вакансій.

«Гарячі» пропозиції роботи сьогоднішнього дня:

– вантажник із з/п від 8000 грн;

– касир торгової зали із з/п від 7000 грн;

– монтажник-збиральник металопластикових конструкцій (вікон) з з/п 7000 грн;

– начальник ділянки з механізованих робіт з благоустрою міста із заробітною платою від 12000 грн.

Найбільша заробітна плата пропонується на посадах:

– 13500 грн.: менеджер з роботи з юридичними особами;

– від 12000 грн.: бухгалтер, капітан-механік, начальник ділянки з механізованих робіт з благоустрою міста;

– 11977 грн: машиніст екскаватора;

– 11600 грн: монтер колії 3 розряду;

– 11007 грн: ремонтник штучних споруд 4 розряду;

– від 11000 грн.: енергетик цеху;

– 11000 грн: інженер-кошторисник, майстер ділянки;

– 10900 грн.: менеджер з роботи з фізичними особами;

– 10 035 грн: технік;

– від 10000 грн.: бригадир, головний бухгалтер, швачка;

– 1000 грн: фаршозбірник (виробник фаршу), формувальник ковбасних виробів.

З повним переліком вакансій можна ознайомитись на сайті Ізмаїльського міськрайонного центру зайнятості у рубриці «Шукачам роботи / Вакансії» за посиланням http://izmailcz.com.ua/shukacham-roboti/vakansiji, а також підписатися на телеграм-канал «Вакансії Ізмаїльщини» https //t.me/izmail_vakansiy, де зручно здійснювати пошук по хештегам.

Бажаєте щоб Вам допомогли у працевлаштуванні та презентували роботодавцю? Приходьте до Ізмаїльського міськрайонного центру зайнятості: пр. Незалежності, 32, т. (04841) 2-00-04, 2-07-18.

Ізмаїльський міськрайонний центр зайнятості

Станом на 01.06.2022 року інформація про 68 актуальних вакансій міста та Ізмаїльського району чекає на Вас в нашому центрі зайнятості.

Наразі, у зв’язку з завершенням першого шокового періоду пристосування ринку праці до військової агресії, спробою повернути економіку до максимально повноцінного функціонування, вже можна впевнено зробити висновок про зменшення кількості пропозицій вакантних посад, різке «знецінення» фахівців певних спеціальностей. За рахунок переміщення осіб із зон активних бойових дій на Ізмаїльщині суттєво збільшилось навантаження на кожну вакансію. А ось розмір заробітних плат знизився.

Отже, аналізуємо офіційні замовлення роботодавців на комплектацію робочих місць за травень 2022 року.

ТОП-10 посад, які найчастіше потребували укомплектування:

1. Робітник з комплексного обслуговування сільськогосподарського виробництва – 20 вакансій, заробітна плата мінімальна (6500,00 грн).

2. Підсобний робітник – 19 вакансій із заробітною платою від 6500,00 – 10000,00 грн.

3. Вантажник – 15 вакантних місць, заробітна плата – від мінімального розміру.

4. Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва – 14 вакансій переважно із заробітною платою в розмірі «мінімалки» – 6500,00 грн.

5. Слюсар (різні за профілем) – 13 вакансій, заробітна плата – 6500,00 грн – 9200,00 грн.

6. Укладальник-пакувальник – 10 пропозицій із переважно мінімальною заробітною платою.

7. Водій автотранспортних засобів – 9 позицій із заробітною платою 6500,00 – 13000,00 грн.

8. Продавець (різні групи товарів) – 8 пропозицій із переважно мінімальною заробітною платою.

9. Охоронець – 7 посад, заробітна плата – від мінімального розміру.

10. Останню позицію ТОП займають «тальман» та «докер-механізатор» – по 5 замовлень з оплатою праці 7000,00 грн та 9760,00 грн відповідно.

Докладніше з цими та іншими вакансіями ви можете ознайомитись на сайті Ізмаїльського міськрайонного центру зайнятості у рубриці «Шукачам роботи/Вакансії» за посиланням http://izmailcz.com.ua/shukacham-roboti/vakansiji, та на Телеграм каналі «Вакансії Ізмаїльщини» за посиланням https://t.me/izmail_vakansiy або звертайтеся в Ізмаїльський міськрайонний центр зайнятості: пр. Незалежності, 32, т. (04841) 2-00-04, 2-15-03.

Слідкуйте за новинами ринку праці Ізмаїльщини на Фейсбуці – https://www.facebook.com/izmcz, в Інстаграмі – https://www.instagram.com/izmail_mrcz, на новинному Телеграм каналі «Ізмаїльський міськрайонний центр зайнятості» – https://t.me/izmailcz.

Ви шукаєте роботу? Ми готові допомогти Вам працевлаштуватися.

Ізмаїльський міськрайонний центр зайнятості