КОМПЕНСАЦІЯ ЗА ЗНИЩЕНЕ ЖИТЛО: СТАРЬУВАЛО БЕТА-ТЕСТУВАННЯ ПОДАННЯ ЗАЯВИ
Сьогодні, 18 липня, стартувало бета-тестування в Дія подання заяви на отримання компенсації за знищене житло. Наразі воно стосується громадян, які мають знищене житло в Мощуні та Бородянці Київської області. Це частина другого етапу державної політики із забезпечення житлом українців, чия оселя була пошкоджена або знищена внаслідок збройної агресії рф. На першому етапі 10 травня було запущено програму #єВідновлення для дрібного ремонту пошкодженого житла. Зазначимо, що компенсаційний механізм за знищене житло використовує схожий алгоритм подачі, що і єВідновлення. Громадянам потрібно буде через Дію подати заяву на отримання компенсації. Згодом відкриємо можливість[…Читати далі…]
Читати далі