НА ОДЕЩИНІ ПРАВООХОРОНЦІ ВИКРИЛИ ТОРГОВЦЯ КОКАЇНОМ
Оперативні співробітники Одеського прикордонного загону спільно з представниками Національної поліції викрили одесита, який займався розповсюдженням важких наркотиків у великих розмірах. Чоловік збував кокаїн вроздріб з рук в руки наркозалежним клієнтам, отримуючи за це готівку. В ході контролю за вчиненням злочину, правоохоронцям вдалося задокументувати факт реалізації «товару». Наркоторговця затримали на гарячому, одразу ж після передачі 20 грамового пакунка з «елітним» наркотиком потенційному клієнту. За один грам кокаїну любителі «зануритись» у іншу реальність платили майже 180 доларів США. Орієнтовна вартість вилучено наркотику на «чорному» ринку становить понад 140 тисяч гривень. Наразі затриманому[…Читати далі…]
Читати далі