СЕРГІЙ ГРИНЕВЕЦЬКИЙ ВЗЯВ УЧАСТЬ У СПІЛЬНОМУ ЗАСІДАННІ ПРЕЗИДІЇ КОНГРЕСУ МІСЦЕВИХ ТА РЕГІОНАЛЬНИХ ВЛАД ТА НАЦІОНАЛЬНОЇ РАДИ РЕФОРМ
Голова Одеської обласної державної адміністрації Сергій Гриневецький, як Голова Палати регіонів Конгресу місцевих і регіональних влад, взяв участь у спільному засіданні президії Конгресу місцевих та регіональних влад при Главі держави та Національної ради реформ, яке відбулося в Києві в рамках Всеукраїнського форуму «Україна 30. Децентралізація», і пройшло під головуванням Президента України Володимира Зеленського. «У нас було два конструктивних, корисних засідання Конгресу у Дніпрі й Хмельницькому. І ми там порушували дуже багато важливих, але, на жаль, поки що проблемних питань. Сьогодні я дуже хотів би, щоб ми почули про розв’язання тих[…Читати далі…]
Читати далі