У Катлабузькій селищній раді відбулося чергове засідання виконавчого комітету
29 травня у Катлабузькій селищній раді відбулося чергове засідання виконавчого комітету під головуванням селищного голови Олега Босікевича. Під час засідання члени виконавчого комітету розглянули низку питань, що стосуються соціального захисту населення, житлово-комунального господарства, розвитку різних сфер життєдіяльності громади та інших актуальних напрямків роботи. Зокрема, ухвалено рішення щодо створення прийомних сімей, надання соціальних послуг мешканцям громади, а також заслухано інформацію про виконання Комплексної програми «Турбота». Значну увагу було приділено питанням безпеки та відновлення інфраструктури громади. Виконавчий комітет підтримав створення комісій з обстеження об’єктів, пошкоджених внаслідок військових дій, та з розгляду питань[…Читати далі…]
Читати далі