НОВИНИ ГРОМАДИ: В МІСТІ ІЗМАЇЛ СТАЛО ВЖЕ ДОБРОЮ ТРАДИЦІЄЮ НАПЕРЕДОДНІ НОВОРІЧНИХ СВЯТ ПРОВОДИТИ РІЗДВЯНІ ТУРНІРИ, ЯКІ Є СВОЄРІДНИМ ПІДСУМКОМ РОБОТИ
У неділю, 17 грудня, в спортивній залі Ізмаїльської ДЮСШ на відкритому Різдвяному турнірі серед юнаків, дівчат та дорослих зібралися вихованці відділення настільного тенісу, а також їх друзі-суперники з с. Холмського Болградського району. Всього взяли участь близько 50 спортсменів. Головний суддя змагань, суддя І категорії Ольга Петренко привітала учасників та провела лотерею, переможцем якої стала Тариця Єлизавета.А потім почалися змагання! Завзяті суперники виборювали кожний мʼяч, а вболівальники підтримували гравців оплескам за особливо цікаві моменти гри.За підсумками зустрічі виявили призерів і переможців. Ними стали:серед юнаків 2009 р.н. і молодше 1 місце посів[…Читати далі…]
Читати далі