1. /
  2. Author: admin
  3. /
  4. Page 724

Президент на форумі ветеранів і волонтерів: Державу, яка забуває тих, хто загинув за неї вчора, ніхто не захищатиме завтра

Президент України Володимир Зеленський взяв участь у Міжнародному волонтерському і ветеранському форумі «Там, де ми – там Україна», що відбувався в межах Всеукраїнського форуму «Україна 30. Захисники». Звертаючись до ветеранів і волонтерів, Глава держави зауважив, що по-військовому чітко розповість про результати, досягнення, помилки, плани та строки їхнього виконання. Найперше питання, за словами Володимира Зеленського, це здоров’я учасників бойових дій. Так, цього року в межах програми Президента «Велике будівництво» буде завершено терапевтичний корпус обласного шпиталю ветеранів війни у Рівному, а також корпус фізичної та реабілітаційної медицини у Святогірську Донецької області. «Рік[…Читати далі…]

Читати далі

Президент України: Ми ініціюємо проведення консультацій з Єврокомісією та урядом Німеччини щодо енергетичної безпеки

Україна ініціює проведення консультацій з Європейською комісією та урядом Німеччини щодо напрацювання механізму, який гарантуватиме енергетичну безпеку Української держави. Про це повідомив Президент Володимир Зеленський під час заяви для представників ЗМІ за результатами переговорів з Федеральним канцлером ФРН Ангелою Меркель у Києві. Глава держави зазначив, що під час його зустрічі з канцлером Німеччини велику увагу було приділено питанню енергетичної безпеки Європи та, зокрема, загрозам від реалізації проекту «Північний потік – 2». «Ми розглядаємо цей проект виключно через призму безпеки. Вважаємо його небезпечною геополітичною зброєю з боку Кремля», – наголосив Володимир[…Читати далі…]

Читати далі

Володимир Зеленський зустрівся зі Вселенським Патріархом Варфоломієм, який прибув з візитом в Україну

Президент України Володимир Зеленський зустрівся з Його Всесвятістю Вселенським Патріархом Варфоломієм, який прибув з візитом до України на запрошення Глави держави з нагоди 30-річчя незалежності. «Передусім хочу подякувати вам за цей візит. Для мене особисто, для України, для нас усіх – це велика честь, що ви приєдналися до нас в такі важливі дні, коли ми відзначаємо 30-річчя нашої незалежності. Це для нас дуже важливо», – наголосив Президент на початку зустрічі. Володимир Зеленський нагадав, що вже двічі за час своєї каденції був у гостях у Вселенського Патріарха, а Його Всесвятість відвідує[…Читати далі…]

Читати далі

СЕРГІЙ ГРИНЕВЕЦЬКИЙ, З НАГОДИ 30-ї РІЧНИЦІ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ, НАГОРОДИВ ДЕРЖСЛУЖБОВЦІВ ГРАМОТАМИ

Враховуючи важливу роль державної служби у процесі становлення України як суверенної, незалежної, демократичної, соціальної, правової держави голова Одеської обласної державної адміністрації Сергій Гриневецький, напередодні 30-ї річниці Незалежності України, нагородив працівників департаментів, управлінь та служб ОДА почесними грамотами. «Ви, як ніхто інший, відчуваєте на собі і реформи, і проблеми, і ті перспективи які очікують і регіон, і країну. Державні органи влади – одна із ключових ланок державотворчого механізму, адже внесок держслужбовців у розбудову України є основою її незалежності і суверенітету. Хоча я відчуваю, що лише на 30-му році ми почали розуміти,[…Читати далі…]

Читати далі

СЕРГІЙ ГРИНЕВЕЦЬКИЙ ПРОВІВ РОБОЧУ ЗУСТРІЧ З МІНІСТРОМ КУЛЬТУРИ ТА ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ ОЛЕКСАНДРОМ ТКАЧЕНКОМ

Сьогодні в Одесі з робочим візитом перебуває Міністр культури та інформаційної політики України Олександр Ткаченко. На зустрічі з головою Одеської обласної державної адміністрації Сергієм Гриневецьким очільник Мінкульту обговорив нагальну проблему – аварійний стан деяких об’єктів Аккерманської фортеці. «Документи на отримання фінансування Білгород-Дністровської фортеці з резервного фонду вже подано на Кабмін. МКІП тримає руку на пульсі. Спільно з головою Одеської ОДА Сергієм Гриневецьким обговорили подальші питання щодо безпосередньої її реставрації. Це – як другий етап робіт. У тому числі завершення археологічних розкопок, які там вже давно розпочаті» – зазначив Олександр Ткаченко.[…Читати далі…]

Читати далі

В ОДЕСЬКІЙ ОДА ВІДБУЛАСЬ НАРАДА З ОБМІНУ ДОСВІДОМ ЩОДО ВПРОВАДЖЕННЯ СТРАТЕГІЇ БЕЗБАР’ЄРНОСТІ

В Одеській облдержадміністрації відбулася робоча нарада за участі радниці-уповноваженої Президента України з питань безбар’єрності Тетяни Ломакіної, заступників голови Одеської ОДА Світлани Фабрикант та Сергія Підгайного, а також представників департаментів та управлінь ОДА і громадських організацій області. Тетяна Ломакіна провела презентацію Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року. «Національна стратегія передбачає створення доступного кожному українцю простору за шістьма основними напрямками: фізична, інформаційна, суспільна, економічна, цифрова та освітня безбар’єрність. Такі цілі передбачено Планом заходів з реалізації Національній стратегії, розробленої в межах ініціативи першої леді Олени Зеленської»,[…Читати далі…]

Читати далі

БЕЗБАР’ЄРНІСТЬ – ЦЕ ПЕРШИЙ ЕЛЕМЕНТ ДЕМОКРАТІЇ! – СЕРГІЙ ГРИНЕВЕЦЬКИЙ

Голова Одеської обласної державної адміністрації Сергій Гриневецький повністю підтримує позицію радниці-уповноваженої Президента з питань безбар’єрності Тетяни Ломакіної, стосовно того, що громадськість на місцях має долучитися до контролю за виконанням Плану заходів на 2021-2022 роки з реалізації Національної стратегії із створення безбар’єрного простору в Україні. «Лише ті, хто щодня стикається з бар’єрами у повсякденному житті, та ті, хто вміє їх системно долати, зможуть якісно та вчасно відслідковувати та здійснювати контроль над створенням безбар’єрного простору в Україні» – зазначила Тетяна Ломакіна. «Безбар’єрність – це перший елемент демократії! І мене в цьому не[…Читати далі…]

Читати далі

СЕРТИФІКАТАМИ ЗНАКУ «ВИРОБЛЕНО НА ОДЕЩИНІ» НАГОРОДЖЕНІ ПЕРШІ ТРИ ПІДПРИЄМСТВА

Голова Одеської обласної державної адміністрації Сергій Гриневецький, разом з головою правління Об’єднання організацій роботодавців Одеської області Костянтином Журавелем та головою Федерації профспілок Одеської області В’ячеславом Буратинським нагородив перших лауреатів, які отримали Сертифікати на право використання знаку «Вироблено на Одещині». Першими стали ПАТ «ОДЕСКАБЕЛЬ» (генеральний директор Дмитро Іоргачов), ТДВ «ІНТЕРХІМ» (генеральний директор Анатолій Редер) і ТОВ «ПТК ШАБО» (генеральний директор Юрій Шелехов). «Одескабель», «ІнтерХім», «Шабо» – це підприємства флагмани, і кожен з них лідер у своєму напрямку виробництва! Їх продукція відома далеко за межами рідної Одеської області. Вони всі відповідають жорстким[…Читати далі…]

Читати далі

УВАГА! В СОЦМЕРЕЖАХ З’ЯВЛЯЮТЬСЯ МІФИ ПРО ПРОДАЖ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ ЩЕПЛЕНИХ!

У соцмрежах з’явилися скріншоти даних про щеплення від COVID-19 в Україні, які начебто містять персональні дані пацієнтів. Насправді ці скріншоти зроблені з документів, розміщених у відкритому доступі на державному порталі відкритих даних bit.ly/Diia_data, які не містять жодної особистої інформації про пацієнтів, як-от ім’я, адреса, телефон тощо. На скріншотах можна побачити дати щеплення, вікові групи пацієнтів, дані про вакцину, адреси пунктів щеплення та іншу публічну інформацію.

Читати далі

Ізмаїльський МРЦЗ: фокус-група транспортної галузі

18 серпня 2021 року в Ізмаїльському міськрайонному центрі зайнятості у рамках проекту «EU4Skills: Кращі навички для сучасної України» вперше пройшла фокус-група експертів у сфері пасажирського наземного  транспорту міського та приміського сполучення. Серед поважних експертів були керівники відомих в м. Ізмаїл та Ізмаїльському районі господарюючих суб’єктів, які забезпечують пасажирські перевезення, начальник економічного підрозділу органу місцевого самоврядування та голова Південного філіалу Одеської асоціації транспортників. Модерував спілкування у фокус-групі директор центру зайнятості Володимир Довгаль. Протягом двох годин активного обміну думками авторитетні експерти висловлювали свої оцінки та аргументи  щодо проблем і перспектив розвитку пасажирських перевезень[…Читати далі…]

Читати далі

СЕРГІЙ ГРИНЕВЕЦЬКИЙ ВРУЧИВ КЛЮЧІ ВІД ШКІЛЬНИХ АВТОБУСІВ ГРОМАДАМ ОДЕЩИНИ

На площі перед адміністративною будівлею Одеською ОДА, відбулась церемонія вручення головою Одеської облдержадміністрації Сергієм Гриневецьким та головою Одеської обласної ради Григорієм Діденком ключів від 21 шкільного автобуса представникам Біляївської, Чорноморської, Подільської, Кілійської міських, Овідіопольської, Таїровської, Сергіївської, Саратської, Миколаївської, Чорноморської селищних та Дивізійської, Куяльницької, Шабівської, Іванівської, Петровірівської, Павлівської, Фонтанської, Тузлівської, Усатівської, Долинівської,  Лиманської сільських  територіальних громад області. У 2021 році 21 шкільний автобус закуплено для закладів загальної середньої освіти області на умовах співфінансування на загальну суму 41240,495 тисяч грн., з них кошти освітньої субвенції – 39240,495 грн, кошти співфінансування з місцевих[…Читати далі…]

Читати далі