1. /
  2. Author: admin
  3. /
  4. Page 683

З 18 ЖОВТНЯ ЧЕРВОНИЙ РІВЕНЬ ЕПІДЕМІЧНОЇ НЕБЕЗПЕКИ ДІЯТИМЕ НА ТЕРИТОРІЇ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

На територіях Донецької, Запорізької, Дніпропетровської та Одеської областей з 00 год. 00 хв. 18 жовтня встановлено червоний рівень епідемічної небезпеки. Таке рішення прийняте на позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій 15 жовтня. Як зазначив заступник Міністра охорони здоров’я – головний державний санітарний лікар України Ігор Кузін, у вищезазначених районах відмічається погіршення епідситуації. Зокрема, у Донецькій, Запорізькій, та Одеській областях спостерігається перевищення показників епіднебезпеки за двома ознаками: кількістю госпіталізованих та завантаженістю ліжок. У Дніпропетровській області зафіксовано перевищення за трьома ознаками: кількістю госпіталізованих та завантаженістю ліжок, а[…Читати далі…]

Читати далі

Довідка щодо захворюваності на COVID-19 за 15.10.2021р.

За минулу добу на території Одеської області за даними ДУ «Одеський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» лабораторно підтверджено методом ПЛР 753 особи (діти – 34, медпрацівники – 7). Лабораторно підтверджених випадків всього – 167528 (99442 – жінки, 68086 – чоловіки). Найбільша кількість: м. Одеса – 368, у тому числі: — діти – 7962 (м. Одеса –3158, м. Балта – 56, м. Б.-Дністровський – 63, м. Ізмаїл – 264, м. Чорноморськ – 789, м. Подільськ – 112, м. Теплодар – 29, м. Южний – 177;Ананьївський – 59, Арцизький[…Читати далі…]

Читати далі

ПРОЕКТ “ГІСТЬ В СТУДІЇ”, НА ТЕЛЕКАНАЛІ “ЮЖНАЯ ВОЛНА”, ЗА УЧАСТІ ГОЛОВИ ОДЕСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ СЕРГІЯ ГРИНЕВЕЦЬКОГО

Дивіться проект “Гість в студії” за участі голови Одеської обласної державної адміністрації, Почесного громадянина Одеси і Одеської області Сергія Гриневецького.

Читати далі

В ІЗМАЇЛІ ВІДКРИТО “АКТИВНИЙ ПАРК”

Сьогодні в Ізмаїлі на виконання Указу Президента України Володимира Зеленського «Про початок соціального проекту «Активні парки – локації здорової України» презентовано перший в місті такий парк. Він уже відкритий – тут займаються городяни різного віку.Найчастіше тут молодь – поруч розташовані навчальні заклади.Активне спортивне життя Ізмаїла проявляється в тому, що оздоровча рухова активність характерна для ізмаїльчан різного віку. Тому новий майданчик, створений в одному з найбільш багатолюдних місць міста, буде затребуваним і стане засобом поліпшення якості та тривалості активного життя населення, а також методом профілактики захворюваності, зниження її рівня і подолання[…Читати далі…]

Читати далі

ГЛАВА ДЕРЖАВИ – ВІЙСЬКОВИМ ЛІЦЕЇСТАМ: СЬОГОДНІ НА ХОРТИЦІ НАРОДЖУЮТЬСЯ МАЙБУТНІ ЗАХИСНИКИ УКРАЇНИ

Під час робочої поїздки до Запорізької області Президент України Володимир Зеленський взяв участь в урочистих заходах з нагоди Дня захисників і захисниць України та церемонії складання урочистої клятви військового ліцеїста, які відбулися на острові Хортиця. Зокрема, урочисту клятву склали ліцеїсти Запорізького обласного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою «Захисник», Криворізького ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою, Луганського обласного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус імені героїв Молодої гвардії». «Ви народились і зростали в незалежній Україні. Іншої батьківщини під іншою назвою у вас ніколи не було. У вас не було іншого прапора,[…Читати далі…]

Читати далі

ЗВЕРНЕННЯ ГОЛОВИ ОДЕСЬКОЇ ОДА СЕРГІЯ ГРИНЕВЕЦЬКОГО ДО МЕШКАНЦІВ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Шановні мешканці Одещини! Разом з вами ми пережили першу та другу хвилі пандемії COVID-19 та жорсткий локдаун. Але коронавірусна інфекція знов наступає, стрімко зростає кількість хворих та померлих. Сьогодні динаміка розвитку хвороби  наближується до рівня попереднього піку захворюваності. За минулий тиждень було зареєстровано  майже сім з половиною тисяч  випадків інфікування COVID-19, що  на п’ятдесят п’ять відсотків більше, ніж тижнем раніше. Наголошу, що 99 % усіх хворих на COVID-19 у лікарнях області – не вакциновані громадяни. Реальний варіант повернення до нормального життя  – це  вакцинація! Необхідно усвідомити, що вакцинацію введено як[…Читати далі…]

Читати далі

ОДЕСЬКІ ОСВІТЯНИ ВАКЦИНУЮТЬСЯ ПРОТИ КОРОНАВІРУСУ

Світлана Кіосєва – заступниця директора з виховної роботи Одеської гімназії №5. “Я вакцинувалася, тому що не хворіла на COVID-19 і не хочу хворіти, особливо у важкій формі. Тому що багато родичів, багато оточення і вчителів перехворіли дуже важко. Думаючи про свою сім’ю, про свого батька — я прийняла це рішення”, – зауважила Світлана Кіосєва. Після вакцинації Світлана почувалася добре, відчувала незначний біль у руці, десь до двох днів. Це не вплинуло на продуктивність роботи, вчителька продовжила звичний робочий день, на той час це було ще дистанційне навчання. Світлана вважає, що[…Читати далі…]

Читати далі

ГОЛОВА ОДЕСЬКОЇ ОДА ВЗЯВ УЧАСТЬ В ЦЕРЕМОНІЇ ПОКЛАДАННЯ КВІТІВ З НАГОДИ ДНЯ ЗАХИСНИКІВ ТА ЗАХИСНИЦЬ УКРАЇНИ

Сьогодні, 14 жовтня, в Україні відзначають День захисників та захисниць. З нагоди свята в Одесі відбулась церемонія покладання квітів до пам’ятника Тарасу Шевченку, участь в якій взяв голова Одеської обласної державної адміністрації Сергій Гриневецький. Вітаючи одеситів зі святом, голова Одеської ОДА відзначив, що історія Дня захисників та захисниць бере свою коріння ще зі славетних козацьких традицій і невипадково співпадає з Днем Українського козацтва. За словами Сергія Гриневецького – Одещина посідає особливе місце в обороноздатності держави, адже в нашому регіоні розташовані майже всі роди військ та повна інфраструктура сил забезпечення. «Сьогодні[…Читати далі…]

Читати далі

ВОЛОДИМИР ЗЕЛЕНСЬКИЙ БІЛЯ СТІНИ ПАМ’ЯТІ НА МИХАЙЛІВСЬКІЙ ПЛОЩІ ВШАНУВАВ ЗАГИБЛИХ ЗА УКРАЇНУ

З нагоди Дня захисників і захисниць України Президент Володимир Зеленський взяв участь у церемонії вшанування пам’яті загиблих за Україну, що відбулася на Михайлівській площі в Києві. Глава держави поклав квіти до Стіни пам’яті загиблих за нашу країну. Було оголошено хвилину мовчання, після чого військовий оркестр виконав Державний гімн України. Воїни почесної варти салютували шістьма залпами. Також пам’ять загиблих за Україну вшанували керівник Офісу Президента Андрій Єрмак, секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов, Голова Верховної Ради Руслан Стефанчук, міністр оборони України Андрій Таран, Головнокомандувач Збройних Сил України Валерій Залужний,[…Читати далі…]

Читати далі