В обласній науковій універсальній бібліотеці імені Михайла Грушевського за участі заступника голови Одеської обласної державної адміністрації Дмитра Радулова відбулася передача 1558 екземплярів книг бібліотекам Херсонщини, зібраних жителями Одещини в рамках благодійної акції «Українська книга бібліотекам Херсонщини».
До збору книг під егідою департаменту культури, національностей, релігій та охорони обʼєктів культурної спадщини облдержадміністрації долучились іноземні консульства, шо працюють в Одесі, національно-культурні товариства, одеські письменники, громадські організації та небайдужі мешканці.
![](https://izmail-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/407273742_743149461179773_5930613480147875265_n.jpg)
![](https://izmail-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/407682964_743149534513099_5642240010015392291_n.jpg)
![](https://izmail-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/407285854_743149507846435_561731275025225587_n.jpg)
![](https://izmail-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/407365365_743149474513105_592707933972283584_n.jpg)
![](https://izmail-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/407363980_743149524513100_8697767283619473447_n.jpg)
![](https://izmail-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/407679718_743149544513098_3406497834320864943_n.jpg)