1. /
  2. Новини
  3. /
  4. НОВИНИ ГРОМАДИ: В САФ’ЯНІВСЬКІЙ...

НОВИНИ ГРОМАДИ: В САФ’ЯНІВСЬКІЙ ГРОМАДІ ПРИВІТАЛИ ПРАЦІВНИКІВ КУЛЬТУРИ ТА МАЙСТРІВ  НАРОДНОГО МИСТЕЦТВА З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ

Минулого тижня, 9 листопада, своє професійне свято відзначили працівники культури та аматори народного мистецтва. Попри війну, ці талановиті люди бережуть і розвивають українську культуру. Музика, хореографія, музейна та бібліотечна справи розвиваються в Саф’янівській громаді!

З нагоди свята перший заступник Саф’янівського сільського голови Петро Хаджиков та начальник відділу культури, молоді, туризму та спорту Саф’янівської сільської ради Людмила Дерменжи привітали працівників галузі культури Саф’янівської громади та вручили почесні грамоти і приємні подарунки.

“У час, коли ворог намагається знищити нашу державність та ідентичність, ми по-особливому відчуваємо цінність культури. Сьогодні він намагається знищити театри, музеї, вивозить награбовані експозиції. Але він не зможе знищити нашу культуру, як би не хотів. Адже, дякуючи Богу та Збройним Силам, українська культура живе і розвивається. Тож вітаю вас зі святом і дякую за те, що навіть під час війни ви продовжуєте її популяризувати. Своєю працею ви наповнюєте наше життя особливим змістом”, – зазначив перший заступник Саф’янівського сільського голови Петро Хаджиков.

Віримо, що наступного року своє професійне свято працівники культури святкуватимуть в мирі, на вільній українській землі під милозвучні українські пісні!

Джерело: сторінка в соціальній мережі Фейсбук Саф`янівської сільської територіальної громади https://www.facebook.com/safianyotg/posts/pfbid0tTCdWZ31H8zqg6Lh2CN9zS4gcWPRHHQ6ahfuH3AUzwn8wTdG5cPaeNyg28rRWR7Dl?locale=uk_UA