1. /
  2. Новини
  3. /
  4. НОВИНИ ГРОМАДИ: В МІСТІ...

НОВИНИ ГРОМАДИ: В МІСТІ РЕНІ БУЛО ВІДКРИТО  МІЖНАРОДНУ ВИСТАВКУ ДИТЯЧІХ МАЛЮНКІВ НА ТЕМУ “ДИТЯЧА ТВОРЧІСТЬ БЕЗ КОРДОНІВ”

6 жовтня у місті Рені було відкрито міжнародну виставку дитячого малюнку «Дитяча творчість без кордонів» у рамках проєкту «Творці без кордонів» Україна-Болгарія. Її організаторами стали Обласний центр національних культур у м. Рені та Центр позашкільної освіти «Перлина». Вчитель малювання Надія Костова ознайомила присутніх дітей та їхніх батьків з технікою виконання малюнків своїх учнів та болгарських дітей з Варненської області.

Усі діти різні, незалежно від того з якої вони країни. Вони малюють різноманітні сюжети, образи, історії. Сама творчість далеко не обмежується намальованими картинами, а мистецтво не має кордонів, досвід об’єднує людей і веде їх на добрі справи. Діти бачать все яскравіше, ніж дорослі, дрібниці для них зовсім не дрібниці, а їхній фантазії немає меж. Дитячі малюнки настільки барвисті, візерунчасті та радісні, що одразу захоплюють своєю неповторністю.

Висловлюємо щиру вдячність Атанасці Міхалєвій з села Здравець Варненської області та Надії Костовій з Рені Одеської області за участь у проєкті ОЦНК «Творці без кордонів», куратором якого є методист ОЦНК Ніна Іванова.

 Знайдіть час і відвідайте виставку!

Джерело: офіційна сторінка в соціальній мережі Фейсбук Обласного центру національних культур міста Рені https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid0cMYTbRTnWS4421ghc2wQedpRaeqnu78SGsYC7PrY92sac3Ahvd84RUhhfJvDCQWml&id=100071946043255