2. Новини
  3. /
  4. СПОРТСМЕНИ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ПРОДОВЖУЮТЬ...

СПОРТСМЕНИ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ПРОДОВЖУЮТЬ ТРИМАТИ СПОРТИВНИЙ ФРОНТ ТА ПЕРЕМАГАТИ

Розпочинаємо тиждень з перемог спортсменів Одещини на міжнародних та всеукраїнських аренах.

Бокс 🥊 Юрій Захарєєв переміг🏆на міжнародному турнірі імені Альгірдаса Шоцикаса у литовському Каунасі. Юрій став найкращим у ваговій категорії до 71 кг. Зазначимо, що Юрій Захарєєв виступить на Європейських іграх-2023 в Польщі, де буде боротися за олімпійську ліцензію.

Скелелазіння 🧗‍♀️ Одесит Григорій Ільчишин виборов срібло 🥈на першому етапі Кубку Європи. Григорій встановив новий рекорд України у швидкості – 5,35 с. А у змаганнях серед юніорів Денис Мозолевич також виборов срібло 🥈, показавши результат 5,81 с.

Плавання 🏊🏻 Олексій Грабаров завоював 4 медалі на міжнародних змаганнях «Multination junior swimming meet 2023», які проходять у Кіпрі. Олексій посів перші місця 🥇🥇🥇на дистанції 400 м (комплексне плавання), на дистанції 200 м на спині, а також у складі збірної команди України в естафетному плаванні. У доробку Олексія ще бронзова нагорода 🥉на дистанції 200 м (комплексне плавання).

Баскетбол 🏀 Три перемоги 🔝🔝🔝 в чоловічій Суперлізі у черкаському «баблі» здобула одеська «БІПА». Подопічні Вадима Пудзирея перемогли «Черкські мавпи» – 90:82, «Старий Луцьк» – 68:61 та «Прикарпаття-Говерлу» – 69:48.

«ІнтерХім-СДЮСШОР ім. Літвака Б.Д.» в Одесі в рамках жіночої Суперліги двічі обіграв 🔝🔝 «Венето» Черкаси – 90:53 та 92:55.

Боротьба вільна 🤼‍♂️ 4 золоті медалі вибороли спортсмени Одеської області на чемпіонаті України серед юніорів та юніорок U-20. Золоті медалі 🥇 в активі Марії Зенкіної, Миколи Ташогло, Микити Зубаля та Олексія Харчука.

Армрестлінг 💪 На чемпіонаті України серед юніорів Микита Кіріяк та Рональд Дімов на двох вибороли 4 медалі у ваговій категорії 90 кг. Микита став найкращим 🥇у змаганнях на ліву руку та посів 2 місце 🥈у змаганнях на праву руку. Рональд, в свою чергу, став чемпіоном 🥇у змаганнях на праву руку та срібним призером🥈– на ліву руку.

Вітаємо та пишаємося перемогами наших спортсменів! 💙💛

#спортодеськаобласть#спорт#україна#перемога#переможці#боротьавільна#бокс#баскетбол#плавання#скелелазіння