2. Новини
  3. /
  4. НОВИНИ ГРОМАДИ: В ІЗМАЇЛІ...

НОВИНИ ГРОМАДИ: В ІЗМАЇЛІ ПІДВЕДЕНІ ПУДСУМКИ БЛАГОДІЙНОГО ФУТБОЛЬНОГО ТУРНІРУ

В Ізмаїлі підведено підсумки Благодійного футбольного турніру, який відбувався щотижня вихідними з 26 грудня до 21 травня завдяки спільним зусиллям Ізмаїльської міської ради та її відділу фізичної культури та спорту, Ізмаїльської міської федерації футболу, а також молодіжної організації Rotaract Club Izmail та Rotary Club Izmail.

Головний суддя – Роман Разінкін.

За Кубок змагалися команди ФК «Чемпіон», Ізмаїльського СІЗО, Razor, ФК «Юність», СК «Ізмаїл», «Лідер», «Фенікс», в/ч 3058, Патрульної поліції, SMB (SIMBIOS), «Ігрок», «Рута», «Корона», ФК «Озерне», Легіон 30+ та ФК «Дунай», які були розподілені на дві групи (Великий та Малий кубки) в залежності від рівня професійності.

У півфіналі Великого кубку за право першості боролися ФК «Чемпіон», «Фенікс», ФК «Дунай» та СК «Ізмаїл», а Малого кубку – команди в/ч 3058, ФК «Юність», Ізмаїльського СІЗО та ФК «Ігрок». До фіналу пройшли команди ФК «Чемпіон», ФК «Дунай», в/ч 3058 та ФК «Гравець».

В неділю, 21 травня, пройшли фінальні зустрічі, які виявилися вкрай напруженими: кожна команда та кожний гравець намагалися зробити все, аби завоювати перемогу.

За підсумками змагань відбулось урочисте нагородження переможців та учасників турніру, яке провели заступник Ізмаїльського міського голови Сергій Лузанов, керівниця відділу фізичної культури та спорту Тетяна Морій, голова Ізмаїльської міської федерації футболу Генадій Поліда, а також президенти громадських організацій Rotaract Club Izmail Валерія Шульга та Rotary Club Izmail Оксана Чімбер.

Було визначено кращих гравців.

В номінації «Малий кубок» «Кращий бомбардир» – Олександр Адам (ФК «Гравець»), «Кращий воротар» – Едуард Першин (ФК «Гравець»), «Кращий гравець» – Ярослав Губанов (в\ч 3058).

В номінації «Великий кубок» «Кращий бомбардир» – Андрій Клименко («Фенікс»), «Кращий воротар» – Олександр Гончар («Фенікс»), «Кращий гравець» – Дмитро Бербенцев (ФК «Чемпіон»).

Кубком глядацьких симпатій нагороджено команди в/ч 3058 Національної гвардії України (в номінації «Малий кубок») та ФК «Чемпіон» (в номінації «Великий кубок»).

В номінації «Малий кубок» третє місце посіла команда державної установи «Ізмаїльський слідчий ізолятор», друге – в/ч 3058 Національної гвардії України, а перше – ФК «Гравець».

В номінації «Великий кубок» третє місце посіла команда ФК «Фенікс», друге – ФК «Дунай», а переможцем стала команда ФК «Чемпіон».

Благодійний турнір досяг мети: з турботою про майбутнє в перший тиждень змагань було зібрано кошти на медичне обладнання для Ізмаїльського перинатального центру, а за весь час турніру – на професійний квадрокоптер для Збройних Сил України.

Спортивний захід став можливим завдяки мужності, героїзму та самовідданості Збройних Сил України, які другий рік поспіль під час повномасштабної агресії росії проти України виборюють право українського народу на вільне майбутнє.

Збір коштів на необхідне обладнання для наших захисників продовжується.