3. /
  4. НАЧАЛЬНИК ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ВІЙСЬКОВОЇ...

НАЧАЛЬНИК ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ВІЙСЬКОВОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ МАКСИМ МАРЧЕНКО ЗУСТРІВСЯ ЗІ СПОРТСМЕНАМИ З ОДЕЩИНИ – УЧАСНИКАМИ ОЛІМПІЙСЬКИХ ІГОР-2020

Сьогодні Начальник Одеської обласної військової адміністрації Максим Марченко зустрівся зs спортсменами з Одещини – учасником Олімпійських ігор-2020, борцем Василем Михайловим і його тренером Русланом Умаровим та волейболісткою Дар’єю Романюк і її тренером Тетяною Сухіною.

Начальник Одеської ОВА привітав наших земляків з успішними виступами на світових аренах: зокрема борець вільного стилю Василь Михайлов виборов бронзову медаль у ваговій категорії до 79 кг на чемпіонаті світу з боротьби 2022 року, який проходив в Белграді. У сутичці за третє місце наш спортсмен переміг бронзового призера Олімпійських ігор та чемпіонатів світу Бекзода Абдурахмонова з Узбекистану (5:3).

А спортсменки з Чорноморська Дар’я Романюк і Єва Сердюк перемогли на чемпіонаті світу (U-19) з пляжного волейболу в турецькому Ізмірі. Продемонструвавши гарну гру, бажання перемагати і йти до мети, наші дівчата стали чемпіонками світу, не програвши жодної партії. У фіналі юні волейболістки з Одещини перемогли американський дует Мірайа Мессі/Ешлі Патер – 2:0 (21:17, 21:18). Ця медаль стала історичною для усього Одеського регіону та пляжного волейболу, адже це – перша медаль чемпіонату світу з пляжного волейболу в історії Одещини.

«Одеська область завжди славилась своїми спортивними талантами! І здорові духом і тілом люди складали опору нашого суспільства, адже спорт не тільки дає здоров’я, він загартовує характер і волю. Попри складні умови та війну в Україні, ви продовжуєте не лише тренуватися, а й демонструєте силу свого духу і та досягаєте перемоги. Спортсмени Одещини надихають інших, демонструючи стійкість всього українського народу і коли знову і знову підіймається переможній синьо-жовтий прапор і грає український гімн по всьому світу — це показує силу духу нашої держави!» – сказав Начальник Одеської ОВА Максим Марченко.