2. Новини
  3. /
  4. ВИЛКІВСЬКА ДЮСШ: ТРІУМФИ НА...

ВИЛКІВСЬКА ДЮСШ: ТРІУМФИ НА КОМАНДНОМУ ЧЕМПІОНАТІ УКРАЇНИ В УМАНІ

З 3 по 7 липня 2024 р. у м. Умань проходить Командний Чемпіонат України серед юнаків, який зібрав 12 найсильніших команд та призерів зональних змагань. У змаганнях взяла участь і команда Вилківської ДЮСШ, представлена ​​шістьма спортсменами, які пройшли відбір у фінал і показали блискучі результати.

Вже перші дні змагань принесли нашій команді значні успіхи:

⭐️ В’ячеслав Молчанов виборов золото на дистанції 500 м, демонструючи неймовірну витривалість та техніку.
⭐️ Дмитро Якушонок та Денис Овсянніков здобули золото у байдарці-двійці на дистанції 500 м.
⭐️ Данило Авдєєв та Микола Пряничников здобули бронзу у байдарці-двійці на дистанції 500 м.
⭐️ Максим Євтюшкін гідно представив Вилківську ДЮСШ на дистанції до 500 м, посівши 12 місце серед юнаків 2010 р.н. у категорії 36 найкращих спортсменів України.

Перемоги наших спортсменів – це не лише результат власної наполегливості та таланту, але й плід спільної роботи тренерів, колективу ДЮСШ, підтримки друзів та батьків.

Щиро вітаємо наших хлопців та весь колектив Вилківської ДЮСШ з відмінними результатами! Це справді значуще досягнення, яке надихає на нові перемоги та успіхи.

ДЮСШ – це місце сили та здоров’я, де виховуються майбутні чемпіони. Бажаємо нашим спортсменам подальших успіхів та яскравих перемог на спортивній арені!💪🏻🇺🇦