1. /
  2. Новини
  3. /
  4. УВАГА! ОГОЛОШЕННЯ

УВАГА! ОГОЛОШЕННЯ

З метою підвищення ефективності виконання покладених на Державну установу «Офіс із залучення та підтримки інвестицій» завдань щодо залучення інвестицій та підтримки реалізації інвестиційних проектів в Україні Установа формує оновлену базу земельних ділянок типу Greenfield/Brownfield.

Наявність в Установи повної та достовірної інформації щодо, зокрема, вільних земельних ділянок, підключених комунікацій, їх потужностей тощо дозволить вчасно та якісно інформувати інвесторів щодо інвестиційних можливостей в Україні та сприятиме підвищенню інвестиційної привабливості регіонів.

Державна установа «Офіс із залучення та підтримки інвестицій» збирає інформацію щодо наявних у межах Одеської області земельних ділянок типу Greenfield/Brownfield, за допомогою запитань у відповідних опитувальниках, які доступні за посиланнями:

  1. Земельні ділянки типу Greenfield https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc6wKdEaFtGl6b6TC0xe2dJ093DAm9rrO1nWUhh-7BYs9wf6w/viewform
  2. Земельні ділянки типу Brownfield https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScq88eVTr5_vA_r_q1ZuiqGrejLBQ43kPIldyYMLQYwXRqJ2g/viewform

Також інформуємо, що Державна установа «Офіс із залучення та підтримки інвестицій» продовжує серію галузевих аналітичних онлайн-заходів, присвячених відбудові України – FIT for Ukraine. 18 травня 2023 року відбудеться онлайн-форум FIT for UKRAINE: AGRI-PROCESSING. Під час заходу буде презентовано найактуальніші аналітичні дані, інформацію про доступні інвестиційні стимули, а також – успішні приклади компаній, які вже планують або розпочинають інвестиційні проекти в Україні. Запрошуємо усіх бажаючих взяти участь у заході. Для підтвердження реєстрації просимо заповнити онлайн-форму.