СБУ провела тренінг із кібербезпеки для ІТ-фахівців Одещини
19 червня головний спеціаліст сектору цифрового розвитку та з питань організації діяльності ЦНАП Ізмаїльської РДА Юлія Макарова взяла участь у тренінгу з кібербезпеки, організованому Управлінням СБУ в Одеській області.
Під час заходу учасники ознайомилися з актуальними кіберзагрозами, методами захисту державних інформаційних ресурсів, правилами кібергігієни та особливостями безпечного використання інструментів штучного інтелекту.
Також було відпрацьовано практичні навички реагування на кіберінциденти та розглянуто сучасні підходи до захисту комп’ютерних систем і мобільних пристроїв.
Такі заходи сприяють підвищенню рівня кіберстійкості та цифрової безпеки органів державної влади.



