1. /
  2. Новини
  3. /
  4. СБУ провела тренінг із...

СБУ провела тренінг із кібербезпеки для ІТ-фахівців Одещини

19 червня головний спеціаліст сектору цифрового розвитку та з питань організації діяльності ЦНАП Ізмаїльської РДА Юлія Макарова взяла участь у тренінгу з кібербезпеки, організованому Управлінням СБУ в Одеській області.

💻 Під час заходу учасники ознайомилися з актуальними кіберзагрозами, методами захисту державних інформаційних ресурсів, правилами кібергігієни та особливостями безпечного використання інструментів штучного інтелекту.

🛡️ Також було відпрацьовано практичні навички реагування на кіберінциденти та розглянуто сучасні підходи до захисту комп’ютерних систем і мобільних пристроїв.

🤝 Такі заходи сприяють підвищенню рівня кіберстійкості та цифрової безпеки органів державної влади.