1. /
  2. Новини
  3. /
  4. НОВИНИ ГРОМАДИ: В НОВОСІЛЬСЬКІЙ...

НОВИНИ ГРОМАДИ: В НОВОСІЛЬСЬКІЙ ФІЛІЇ  КЗ “ЦЕНТР  КУЛЬТУРИ І ДОЗВІЛЛЯ” РЕНІЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПРОЙШЛА БЕСІДА “СИНДРОМ ВІДКЛАДЕНОГО ЖИТТЯ”

Війна в Україні нищить, руйнує і вбиває, а ми завмираємо і перестаємо жити і без неї – багато хто з нас ловить так званий «синдром відкладеного життя». Зараз, у період війни, ми можемо жити майбутнім і проживати день за днем однаково. Адже головне – наблизитися до перемоги. Ці думки й особливості поведінки можна пояснити таким явищем, як синдром відкладеного життя.

Синдром відкладеного життя – це невдоволеність життям та його знецінення і відтермінування до певного вирішального моменту.

У такої людини є впевненість ніби повноцінне життя почнеться тільки після певної події, а все, що відбувається зараз і навколо, не є чимось важливим.

Синдром відкладеного життя зазвичай притаманний людям віком від 20 до 40 років. Адже підлітки не завжди схильні аналізувати своє життя, а люди старшого віку вже не мають на це часу та не живуть майбутнім – намагаються втілити свої бажання зараз.

Як боротись з “синдромом відкладеного життя”

Спитайте себе:

Що я можу зробити просто зараз, щоби відчути себе живим?

Чим я можу порадувати себе?

Про що я давно мрію, але ніяк не можу знайти час на це?

Що я люблю робити?

Наприклад, ви любите гуляти та вести активний спосіб життя, але постійно відкладаєте це на потім. Спробуйте сходити на прогулянку з друзями.

Любите співати? Почніть брати уроки вокалу – зараз в Інтернеті безліч безкоштовних курсів і тренінгів.

Якщо ж ви не можете вдовольнити свої базові потреби та емоції і натикаєтесь на гнітюче почуття провини чи сорому, ненависть та апатію, що нав’язливо повертаються і не дозволяють вам жити повним життям, зверніться по допомогу до психолога.

11 червня, в Новосільській філії КЗ «Центр культури і дозвілля” Ренійської міської ради пройшла бесіда “Синдром відкладеного життя”.  Зустріч відбулася в теплій атмосфері, де учасники змогли виговоритись і підтримати один одного. На завершення пограли в гру “Монетка”, де кожен поділився гарними спогадами з минулого і побажали один одному світле і мирне майбутнє.

Джерело: Новосільський центр культури та дозвілля