1. /
  2. Новини
  3. /
  4. НОВИНИ ГРОМАДИ: В МІСТІ...

НОВИНИ ГРОМАДИ: В МІСТІ ІЗМАЇЛ СТАЛО ВЖЕ ДОБРОЮ ТРАДИЦІЄЮ НАПЕРЕДОДНІ НОВОРІЧНИХ СВЯТ ПРОВОДИТИ РІЗДВЯНІ ТУРНІРИ, ЯКІ Є СВОЄРІДНИМ ПІДСУМКОМ РОБОТИ

У неділю, 17 грудня, в спортивній залі Ізмаїльської ДЮСШ на відкритому Різдвяному турнірі серед юнаків, дівчат та дорослих зібралися вихованці відділення настільного тенісу, а також їх друзі-суперники з с. Холмського Болградського району. Всього взяли участь близько 50 спортсменів.

Головний суддя змагань, суддя І категорії Ольга Петренко привітала учасників та провела лотерею, переможцем якої стала Тариця Єлизавета.
А потім почалися змагання! Завзяті суперники виборювали кожний мʼяч, а вболівальники підтримували гравців оплескам за особливо цікаві моменти гри.
За підсумками зустрічі виявили призерів і переможців. Ними стали:
серед юнаків 2009 р.н. і молодше 1 місце посів Тариця Артем, 2 місце – Моїсеєнко Нікіта і 3 місце -Безщастний Олексій;
серед дівчат 2009 р.н. і молодше 1 місце посіла Павлюк Катерина, 2 місце – Дімова Олена (Холмське) і 3 місце – Баліка Марія;
серед юнаків 2012 р.н. і молодше 1 місце посів Петренко Андрій, 2 місце- Галинський Максим і 3 місце Балабан Валентин (Холмське);
серед дівчат 2012 р.н. і молодше 1 місце посіла Тариця Єлизавета, 2 місце – Бєлявська Варвара і 3 місце Кравченко Віра;
серед хлопців 2014 р.н. право 1 місце посів Мінчев Іван (Холмське), а 2 місце- Бохчанов Михайло.
Серед дорослих жінок 1 місце посіла Полтавська Катерина, серед чоловіків 1 місце – Александров Нікіта, 2 місце – Тариця Артем і 3 місце- Губанов Ярослав.
І ще одна вікова категорія – ветерани. Тут переможцем став Федоренко Віталій, на 2 місці – Башмаков Леонід і 3 місце посів Чубенко Яків.

Переможці та призери змагань отримали грамоти та медалі відділу фізичної культури та спорту Ізмаїльської міської ради. Нагородження провів президент федерації настільного тенісу м. Ізмаїла Юрій Голубєв, який також організував приємний подарунок всім дітям відкритого Різдвяного турніру від федерації настільного тенісу – солодке частування.
Вітаємо переможців та призерів змагань!
Бажаємо всім спортсменам успіхів і нових перемог!
Дякуємо Збройним силам України за захист і можливість продовжувати заняття улюбленим видом спорту і брати участь у змаганнях!