НА ОДЕЩИНІ ДІЄ СЕРВІС «МОБІЛЬНИЙ АДМІНІСТРАТОР ЦНАП»
На Одещині для осіб окремих категорій діє сервіс «Мобільний адміністратор ЦНАП». Послуга дозволяє у форматі пересувного віддаленого робочого місця приймати документи для отримання адміністративних послуг.
Унікальний сервіс створено для громадян з обмеженими фізичними можливостями та людей похилого віку, які за станом здоров’я не мають можливості самостійно відвідати ЦНАП, тому потребують отримання адміністративних послуг за місцем проживання.
Автоматизований портативний комплекс «Мобільний офіс» представляє собою комплект сучасної портативної техніки, який дозволяє у форматі віддаленого робочого місця здійснювати повноцінний прийом документів для отримання адміністративних послуг за місцем перебування громадян.
У мобільний кейс входить: ноутбук, портативні сканер і принтер, WIFI роутер, мобільний акумулятор, WIFI камера та зчитувач ID карток.
Скористатись послугами такого кейсу можуть наступні категорії громадян:
– які досягли 75-річного віку і старше;
– з інвалідністю І групи;
– що за станом здоров’я не здатні самостійно пересуватись і потребують постійної сторонньої допомоги, у тому числі, перебувають на стаціонарному лікуванні.
Наразі в Одеській області відповідні послуги діють у наступних громадах:
– Кодимській;
– Роздільнянській;
– Старокозацькій;
– Окнянській;
– Арцизькій.
Щоб скористатися сервісом «Мобільний адміністратор» суб’єкт звернення або особа заявник (особа, що представляє інтереси суб’єкта звернення, його родич, особа, яка здійснює догляд за ним або проживає разом з ним, соціальний робітник) повинна звернутись до Центру надання адміністративних послуг для оформлення заяви на отримання сервісу. Далі адміністратор ЦНАП з мобільним кейсом приїжджає до місця знаходження заявника у зазначену дату та час, оформляє усі необхідні документи та проводить замовлення послуг.
Зазначимо, що сервіс «Мобільний адміністратор» був запущений за підтримки проєкту «Програма ЄС Міцні регіони – Спеціальна програма підтримки України», який співфінансується Урядом Німеччини, Європейським Союзом та впроваджується компанією GIZ.