1. /
  2. Новини
  3. /
  4. ЩО ТАКЕ СТІЙКІСТЬ?

ЩО ТАКЕ СТІЙКІСТЬ?

Для кожного вона своя. Ким би ми не були у житті, яку би професію не обіймали, який би шлях не пройшли, кожен з нас – незламний українець, що має свою історію, котра не дала опустити руки.

Історії людей, котрі щодня проходять повз нас, сьогодні почули на заході, що відбувся в межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я “Ти як?” за ініціативи першої леді Олени Зеленської в рамках «Місяця обізнаності про ментальне здоров’я 2024» та Днів спільнодії, під назвою – «Осмислення. Цінності та історії стійкості».

Захід обʼєднав на зустрічі представників місцевої влади, громадських і благодійних організацій, депутатів, представників ветеранської спільноти, зокрема представників «Ветеран ХАБ», науковців, лікарів, волонтерів, педагогів, фахівців-психологів, студентів Медичного фахового коледжу Міжнародного гуманітарного університету, здобувачів спеціальності «Психологія» тощо.

Участь у заході взяв заступник голови Одеської обласної державної адміністрації – Дмитро Радулов та відкрив першу панель зі спікерами.

« Емоційна стійкість – це не перемога в битві. Це сила, щоб долати негаразди і при цьому залишалися стійким. Ми проживаємо часи суцільних перетворень, тому відчувати себе емоційно нестабільно стає чимось природним але водночас – це мистецтво жити із вірою у себе», – зазначив Дмитро Радулов.

Організовано захід Одеським Центром ментального здоровʼя на чолі з Регіональною координаторкою Всеукраїнської програми ментального здоров’я “Ти як?” Анною Велічко.

Зустріч мала свій специфічний формат та складалась із двох панелей – «Цінності стійкості» та «Істроії стійкості».

На першу були запрошені такі доповідачі:

– Олег Соколов – представник Урядового уповноваженого з прав осіб з інвалідністю в Одеській обласній державній адміністрації;

– Вʼячеслав Рубський – протоієрей, лікар філософських наук, керівник Центру розвитку, провідний фахівець Центру позанавчальної діяльності ОНМУ;

– Вʼячеслав Майорський – кандидат педагогічних наук, заслужений вчитель України;

– Юліана Амельченко – директорка Одеської обласної універсальної наукової бібліотеки імені М.С. Грушевського.

Друга панель обʼєднала наступних спікерів:

– Бурденко Надія – мама першої дівчинки, що народилась в м.Одеса в 2024 році, вимушено переміщена на Одещину з Херсонщини;

– Олександр Коровай – директор КУ Сервісний центр «ХАБ Ветеран»;

– Любов Хорунжак – медпрацівниця, вимушено переміщена на Одещину, мати хлопця з синдромом Дауна, котрий є спортсменом переможцем;

– Анна Бугайова – керівниця проєкту інклюзивні майстерні «Важливий Кожен»;

– Андрій Бортов – директор психологічного простору ЦДК.

Підсумовуючи, хочеться зазначити, що тільки разом ми можемо подолати цю кризу та побудувати більш стійке майбутнє.

#Тияк