1. /
  2. Новини
  3. /
  4. охорона здоров'я
  5. /
  6. РОБОЧА НАРАДА ЩОДО СТВОРЕННЯ...

РОБОЧА НАРАДА ЩОДО СТВОРЕННЯ РЕАБІЛІТАЦІЙНОГО ЦЕНТРУ НА БАЗІ КНП “ДУНАЙСЬКА ОБЛАСНА ЛІКАРНЯ”

В КНП «Дунайська обласна лікарня» Одеської обласної ради» на робочій нараді за участю заступниці голови Ізмаїльської РД(В)А Марини Деной і керівника КНП «ДОЛ»ООР» Віталія Гайдукова обговорили реалізацію проєкту щодо створення реабілітаційного центру на базі КНП «ДОЛ»ООР».

В умовах повномасштабної воєнної агресії росії проти України наші захисники отримують поранення різного ступеня важкості, їм надають першу медичну кваліфіковану й спеціалізовану допомогу у військових шпиталях і спеціалізованих медичних закладах.

Проте для повного відновлення їхніх функцій та повернення їм можливості повноцінно працювати й жити в суспільстві необхідна реабілітація. Адже пройшовши лікування у лікарні, військовослужбовці стикаються з проблемами відновлення своєї функціональності.

Реабілітація військовослужбовців після поранень потребує тривалого часу (від 1-2 до 5-6 місяців і більше).

Важливим є правильний підхід, що визначає швидкість реабілітаційних заходів, комфортне перенесення процедур та відповідний результат.

Крім військовослужбовців, допомога в даному центрі надаватиметься і хворим, які перенесли інсульти та інфаркти, та тим, хто потребує паліативно-психіатричної допомоги.

Це дозволить сформувати на території півдня Одеської області загалом близько 105 ліжкомісць для пацієнтів із травмами, хворобами та пораненнями, які потребують активного фізичного та психологічного відновлення.

Заклад зможе надавати допомогу понад 100 захисникам та захисницям одночасно.

Усі послуги для наших воїнів будуть безкоштовні.

Віталій Миколайович розповів, що реабілітація військових складатиметься з консультації та індивідуального супроводу лікарів-спеціалістів та фізичних терапевтів, індивідуальних занять в спеціально облаштованих залах та нейросенсорних кімнатах з реабілітологами та ерготерапевтами, а також лікувального масажу, гідрокінезотерапії в басейні на спеціальних тренажерах, лікування грязями Куяльника, ударно-хвильової терапії та апаратної фізіотерапії.