ПРОБАЦІЯ В ДІЇ. ВИВЧАЄМО ІСТОРІЮ ДЕРЖАВОТВОРЕННЯ РАЗОМ ДО ДНЯ ПРАПОРА УКРАЇНИ
Кожна держава, набуваючи статус суверенної і незалежної, має власну історію державотворення. Перелік державних символів України визначено у частині першій статті 20 Конституції України. Ними є Державний Герб України, Державний Гімн України і Державний Прапор України. Так, перше офіційне визнання синьо-жовтого прапора відбулося 22 березня 1918 року. Тоді Центральна Рада ухвалила закон, затвердивши поєднання жовтого і блакитного як стяг Української Народної Республіки. 28 січня 1992 року Верховна Рада України ухвалила постанову про державний прапор України.
Державні символи, уособлюють державний суверенітет, єдність нації та повагу народу до своєї держави. Значення держаних символів дуже важливе: потрібно поважати символи держави, а в першу чергу треба виховувати патріотизм та любов до своєї країни. Як свідчить історичний досвід, без національно-патріотичного виховання неможливо зберегти державу і націю. Патріотичне виховання є основою сталого розвитку суспільства, яке функціонує на засадах гуманізму, свободи, верховенства закону і соціальної справедливості. Саме з метою підвищення рівню національно-патріотичного виховання у засуджених, звільнених від відбуття покарання з випробуванням, в рамках відзначення Дня Державного Прапора України та 33-ї річниці Незалежності України працівниками Ізмаїльського районного відділу №2 філії Державної установи «Центр пробації» в Одеській області був проведений інформаційно-просвітницький захід під гаслом «Україна починається з нас!» Кожний учасник заходу прийняв участь у вікторині на знання історії державотворення України.
І вчора, і сьогодні, і завжди буде для нас неоціненною Незалежність України. Цього року День Незалежності України ми втретє зустрічатимемо в умовах війни, коли Україні вкотре доводиться відстоювати свою свободу та право на життя. Щодня ми продовжуємо боротьбу за свободу своєї держави та щасливе життя нащадків. Ми самі творимо історію своєї держави, бо «Україна починається з нас!»