НАЧАЛЬНИК ІЗМАЇЛЬСЬКОЇ РВА ЗДІЙСНИВ МОНІТОРИНГ ХОДУ ПРОВЕДЕННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ КАМПАНІЇ «ГВАРДІЯ НАСТУПУ»
Триває війна, ворог прагне зайняти якомога більше наших територій. Ми ж докладаємо героїчних зусиль, щоб визволити окуповані території. Для нас ця війна визвольна. Кожен свідомий громадянин України розуміє, за що він бореться. А передовсім — за незалежність нашої держави, свої родини, майбутнє наших дітей.
Із початку лютого у Центрах надання адміністративних послуг Ізмаїльського району триває запис до бригад «Гвардія наступу».
Начальник Ізмаїльської районної військової адміністрації та перший заступник голови Ізмаїльської районної державної адміністрації відвідали Центр надання адміністративних послуг міста Ізмаїл, де віднедавна розгорнув свою роботу рекрутинговий пункт – в рамках проведення інформаційної кампанії “Гвардія наступу”, та перевірив, як проходить цей процес.
Окрім цього, під час візиту Родіон Абашев оглянув, як облаштоване місце для запису, як консультують громадян, а також поспілкувався з відвідувачами ЦНАПу.
Як пояснили фахівці, це працює так. Доброволець приходить в Центр надання адміністративних послуг. У ЦНАПі перебувають представники Нацполіції, прикордонної служби, Національної гвардії. Вони надають консультації. Далі необхідно заповнити форму встановленого зразка. Деякі питання можна з’ясувати й онлайн — щоб людина могла обдумати, зорієнтуватися, що саме вона хоче. Усе залежить від побажань добровольця — куди саме він хоче спрямувати власні зусилля, на чому зупинити свій вибір.
“Гвардія наступу” – це вісім професійних штурмових бригад, які складаються із патріотично вмотивованих воїнів, що прагнуть перемоги України у боротьбі з російською агресією.
У рамках національної кампанії рекрутингу створюється вісім бригад:
– «Сталевий кордон» (бригада Державної прикордонної служби України. У лавах підрозділу вже є герої, які захищали кордон, боронили Азовсталь та воювали на Бахмутському напрямку)
– «Червона калина» (до лав бригади вже увійшли герої, які брали участь у боях на Донеччині й Луганщині, обороняли Київ)
– «Лють» (бригада Національної поліції України)
– «Рубіж» (до лав бригади вже увійшли герої, які відстоювали Гостомельський аеропорт, Рубіжне на Луганщині)
– «Спартан» (потужна штурмова бригада, обороняла Харків)
– «Кара-Даг» («кара за Крим», братиме участь у звільненні АРК)
– «Буревій» («бригада утилізації російських військових»)
– «Азов» (легендарний підрозділ, один з основних осередків оборони Маріуполя)
Щоб записатись, доброволець має прийти у ЦНАП в Ізмаїлі чи районі та обрати одну з восьми бригад. На сайті «Гвардія Наступу» є визначений перелік центрів надання адмінпослуг.
Також можна подати анкету онлайн, і тоді спеціалісти зв’яжуться з людиною та нададуть необхідну інформацію щодо прийому на службу.