МІНВІДНОВЛЕННЯ ПРОВОДИТЬ СЕРІЮ ТРЕНІНГІВ ДЛЯ ГРОМАД
Мінвідновлення проводить серію тренінгів для громад щодо роботи з Реєстром пошкодженого та знищеного майна
Команда Міністерства відновлення, USAID / UK aid проєкт TAPAS Project/Прозорість та підзвітність у держуправлінні та послугах, HOVERLA / проєкт USAID в Україні спільно з представниками Міністерство юстиції України провела черговий тренінг для представників органів місцевого самоврядування (ОМС) щодо роботи з Реєстром пошкодженого і знищеного майна (РПЗМ) в рамках послуги #єВідновлення.
У тренінгу взяли участь представники громад Сумської, Харківської, Чернігівської, Дніпропетровської, Запорізької, Херсонської областей. На черзі — проведення аналогічних тренінгів для представників ОМС інших областей.
Тренінгу стосувався перш за все:
технічних особливостей роботи з РПЗМ;
особливостей внесення даних в РПЗМ;
функціоналу роботи Комісій з розгляду заяв на компенсації єВідновлення в Реєстрі та розрахунку суми компенсації з метою забезпечення процедури виплат;
особливостей роботи з документами щодо прав власності, процедури реєстрації в Державному реєстрі речових прав (розбір кейсів з відсутністю, або старими документами);
методичних рекомендацій з організації роботи комісії;
Зауважимо, що для успішної реалізації програми державної допомоги на поточний ремонт житла єВідновлення критичною є навички роботи ОМС з РПЗМ. Від того, як швидко ОМС запустять роботу Комісії з розгляду заяв на компенсацію і наскільки добре будуть взаємодіяти з РПЗМ, залежить чи зможуть громадяни підготувати свої домівки до холодів.
Нагадаємо, 10 травня стартувала програма єВідновлення, в рамках якої всі громадяни України, чиє житло отримало незначні пошкодження внаслідок збройної агресії рф і яке ще не було відремонтоване, зможуть скористатись послугою для отримання державної допомоги для відновлення свого житла.
Більше про єВідновлення можна дізнатися на сайті програми https://erecovery.diia.gov.ua/
Також додаткову інформацію можна отримати, звернувшись на спеціальну урядову гарячу лінію 1545 (кнопка 2) або чат-боти Урядового контактного центру за посиланням:
Telegram – https://t.me/GovernmentContactCenter_bot
Facebook – https://www.facebook.com/kontactcentre/
«Урядовий контакт центр» у Viber
Окрім цього, можна звернутись до команди підтримки Дія, надіславши повідомлення на сторінках Дії в Facebook, Telegram та Viber.