В УКРАЇНІ СТАРТУВАВ ПРИЙОМ ЗАЯВОК НА УЧАСТЬ У КОНКУРСНОМУ ВІДБОРІ ДО СКЛАДУ ДУНАЙСЬКОЇ МОЛОДІЖНОЇ РАДИ
В Україні стартував прийом заявок на участь у конкурсному відборі до складу Дунайської молодіжної ради, що створена у межах Стратегії ЄС для Дунайського регіону (ЄСДР). Завдання Ради сприяти посиленню участі молоді в реалізації Стратегії та просуванню молодіжної політики в Дунайському регіоні.
Про це повідомляє заступник Міністерство розвитку громад та територій України.
«Створення молодіжного напрямку в Стратегії ЄС для Дунайського регіону є потужним кроком щодо модернізації підходів у реалізації спільних рішень та пошуку нових ініціатив. Адже молодь є найбільшим каталізатром змін та формування нових ідей для спільних проєктів розвитку. Водночас участь нашої молоді у Дунайській молодіжній раді в сучасних умовах – це ще одна можливість представити Україну на міжнародній арені та долучитися до молодіжної політики Європейського Союзу», – наголосив заступник Міністра розвитку громад та територій Ігор Корховий.
Зазначимо, що представниками від України можуть стати молоді люди віком від 18 до 28 років, які офіційно проживають на території регіонів, що залучені до ЄСДР – Чернівецької, Івано-Франківської, Закарпатської або Одеської областей.
Передбачається, що до Дунайської молодіжної ради увійдуть по 2 представники кожної країни Дунайського регіону.
Обрані учасники зможуть долучитися до процесу реалізації Стратегії, пропонувати ідеї та ініціативи у рамках її тематичних напрямів, брати участь у молодіжних заходах Європейського Союзу та ЄСДР тощо.
Заявки на участь у конкурсі приймаються до 15 серпня 2022 року.
Більше інформації про відбір, критерії учасників, а також форма для заповнення анкети – за посиланням.
Нагадаємо, що Україна стала першою державою, що не є членом ЄС, яка головує у Стратегії Європейського Союзу для Дунайського регіону з листопада 2021 року до жовтня 2022 року.
Довідково
Дунайська стратегія – це макрорегіональна стратегія Європейського Союзу, яка передбачає співпрацю 14 країн Дунайського регіону у сферах судноплавства, екології, захисту навколишнього середовища, освіти, безпеки тощо. Українська частина Стратегії охоплює Одеську, Івано-Франківську, Чернівецьку та Закарпатську області.